Designéři

Představujeme vám tým designérů se zájmem o udržitelný design. Bude vás inspirovat a provázet celým projektem Balakryl RECY věci.

Balakryl RECY VĚCI

 

HVĚZDNÝ DESIGNÉRSKÝ TÝM

Svými kousky vás inspiruje při tvoření výrobku pro nominaci. Bude vám průvodcem při workshopu, kde nakouknete do světa profesionálních designérů. Zjistíte, jaká je cesta od prvotní myšlenky k samotnému výrobku. Designéři vám svými konzultacemi pomohou dorazit radostně do cíle.


 

BOADESIGN

Studio tvoří designéři Petr Mikošek a Michaela Vrátníková.
Oba autoři spolupracují na projektech určených pro průmyslovou výrobu v oblasti módního, interiérového, grafického a produktového designu. Zároveň pod značkou BOA vznikají limitované kolekce módních a interiérových doplňků. Většina návrhů je realizovaná v malých sériích. Hlavním cílem je originální tvar a především kvalita zpracování.

 

 


Nebojte se ani řemesla!
Na workshopech Balakryl RECY věci vám i se záludnostmi práce s nářadím a nástroji poradí další členové ostříleného designérského týmu.Antonín Wenzel

Mladý designér žijící tématy recyklace, světla a udržitelného životního stylu. Svou prací a vizemi provokuje diskusi mezi obory. Nabourává klišé, že design znamená pouze vytváření líbivých věcí. 

 

 

Marian Lacek

Pravý světoběžník! Po studiích získával pestré zkušenosti na Novém Zélandě. Fascinuje jej využití dřeva a zpracování odpadního materiálu – jeho přetvoření v plnohodnotné funkční výrobky.

 


Toužíte zažít workshopy v Praze nebo Brně, kterými vás provede tento hvězdný tým?

Nominujte se právě nyní do Balakryl RECY věci.


SLEDUJTE NOVINKY
A ODEBÍREJTE NEWSLETTER!

Kdo už se přihlásil? Jak se mohu zúčastnit workshopu?
Kde RECY věci uvidím? U nás se toho děje spoustu.
Přihlaste se k odběru newsletteru a žádná ze zpráv vám neunikne.