O projektu

Pátý ročník projektu Balakryl RECY věci nabízí vám, kreativním nadšencům, nejen radost z tvoření, ale i inspiraci u profesionálů a možnost naučit se nové věci.

Balakryl RECY VĚCI

Časová osa projektu Balakryl RECY věci 2017


Seznamte se s jednotlivými akcemi podrobněji:

 

 

Nominujte se na workshop

Výsledky nominace se dozvíte nejpozději v pátek 19. 5. Při výběru posuzuje porota nápaditost vašeho výrobku a vaše nadšení a důvody, proč se toužíte workshopu zúčastnit. 


 

 

Workshopy v červnu

Dejte zachráněné věci druhý život. A hlavně nepromarněte skvělou příležitost okouknout fígle přímo od profesionálních designérů.

 

 

V červnu proběhnou unikátní dvoudenní workshopy: přímo na sběrném dvoře objevíte svůj úlovek a pod vedením designérů vytvoříte nový výrobek.  Workshopy proběhnou v profesionálně vybavených dílnách v Praze a Brně.


 

 

Soutěž 8. 9. - 31. 10. 2017

Workshopem rozhodně nekončíme. Naopak začínáme! Od 8. září do 31. října se zachráněné RECY věci utkají v soutěži. Zapojit se může každý, takže sdílejte mezi svými kamarády a fanoušky.

Hlasujte pro svého favorita >>>

 

 

Hlavní cenou je příjemných 20 000 Kč!

Dále na vás čekají další ceny: praktické poukázky na výrobky Balakryl a předplatné tematických časopisů. Svoji cenu udělí i odborná porota.


 

Blýskněte se na výstavě

Nejbrilantnější výrobky z workshopů vystavíme v expozici Balakryl RECY věci v rámci festivalu udržitelné módy a životního stylu SLOU FASHION DAYS v pátek 8. a v sobotu 9. září 2017. 
Vaše dílo tak uvidí tisíce návštěvníků! Jasně, pozvěte i babičku a rodiče, ať vidí, co mají doma za hvězdu!

 


Benefiční aukce

Výrobky narozené na workshopu v listopadu vydražíme na benefiční aukci. Výnos věnujeme vzdělávacímu centru TEREZA, které učí desetitisíce dětí a studentů rozumět a chránit životní prostředí.

Benefiční aukcí oslavíme mezinárodní svátek dárcovství #GivingTuesday 28. listopadu 2017. Sejdeme se v úžasné kavárně na Vinohradech Monolok cafe. Podrobnosti zjistíte ZDE.


 

Kladete si další otázky?

Odpovědi na ty nejčastější najdete ZDE. Nebo nám kdykoliv napište nebo zavolejte - KONTAKTY.

 


Podrobná pravidla projektu Balakryl RECY věci ke stažení ve formátu pdf ZDE.

 

SLEDUJTE NOVINKY
A ODEBÍREJTE NEWSLETTER!

Kdo už se přihlásil? Jak se mohu zúčastnit workshopu?
Kde RECY věci uvidím? U nás se toho děje spoustu.
Přihlaste se k odběru newsletteru a žádná ze zpráv vám neunikne.