RECY věci popáté

V novém kabátu a s novými výzvami.

Balakryl RECY VĚCI
RECY věci popáté

Představujeme vám pátý ročník úspěšného projektu Balakry RECY věci, tentokrát však v novém kabátu a s novými výzvami!

„Předchozích ročníků se zúčastnily stovky tvořivých lidí, kteří nám posílali výsledky jejich snahy dát starým věcem nový život. Fascinovalo nás, čeho je možné dosáhnout s trochou umu a fantazie,“ prozrazuje brand manažerka Martina Macková, zastupující v porotě společnost PPG Deco, výrobce barev a dalších produktů značky Balakryl.

                                        foto: Martina Doležalová, 2. místo v soutěži jednotlivců 2016

„Proto jsme přemýšleli, co můžeme těmto ,kreativním nadšencům‘ nabídnout dál, a rozhodli jsme se postavit před ně kromě soutěže další výzvu v podobě dvoudenního workshopu pod vedením zkušených designérů. Těm nejlepším tak poskytneme prostor pro přímou spolupráci s profíky, díky které se budou moci posunout ve své tvorbě dál. Workshopy budou probíhat v profesionálně vybavených hodinových dílnách v Praze a Brně.

Workshopem to však nekončí, nejzajímavější kousky čeká představení na designSUPERMARKETu, který se koná v prosinci 2017. Chceme tak dál šířit myšlenku celé akce, že dávat druhý život věcem má prostě smysl! Abychom vás přesvědčili, že to letos s designem myslíme opravdu vážně, dali jsme celému projektu nový kabát. Ať je vám jeho jednoduchost a svěžest inspirací."

Takže…

Tvoříte s nadšením? Nacházíte originální cesty? Nechcete zatěžovat přírodu? Pokud jste si třikrát odpověděli ano, patříte mezi ty, kterým je projekt určen. Neváhejte a pochlubte se svými kousky. Těšíme se na ně.

Vloženo od
Tags: RECY věci

SLEDUJTE NOVINKY
A ODEBÍREJTE NEWSLETTER!

Kdo už se přihlásil? Jak se mohu zúčastnit workshopu?
Kde RECY věci uvidím? U nás se toho děje spoustu.
Přihlaste se k odběru newsletteru a žádná ze zpráv vám neunikne.