Workshopy 2018 - fotoreportáž

Druhým rokem obohacují soutěž Balakryl RECY věci kreativní workshopy ve veřejných dílnách. Tentokrát jsem se kromě již osvědčeného Hobbylabu v Brně podívali i do plzeňského Makerspace v DEPU 2015. Obě akce byly nabité skvělou atmosférou.

Balakryl RECY VĚCI
Workshopy 2018 - fotoreportáž

Dva světy, jedna akce

Hobbylab a Makerspace, dvě veřejné dílny s naprosto odlišným duchem. V Brně jsem si užívali pohodu na zahradě Orlovny, v Plzni zase industriální styl bývalé vozovny. Jedno měla tato místa ale společné, během dvou dnů zde vznily neskutečné poklady z odpadu.Tři, dva, jedna, start...

Vše začlo na sběrných dvorech. Všichni byli trochu nervózní a natěšení zároveň. "Najdu něco zajímavého? Dokážu rychle vymyslet, co s tím? Nevyfoukne mi to někdo?" Obavy se ale rychle rozpustily a každý si ulovil dost materiálu, někdy dokonce až moc! 

Tímto děkujeme brněnské fimě SAKO a Čisté Plzni za tu možnost a hlavně důvěru.Odvezeme to?

Nakonec se vše hezky naložilo a jelo se do dílen makat!Dobrá rada nad zlato

Pak přišly na řadu rady našich designérů - Antonína a Mariana. S každým konzultovali jejich plány a návrhy. Někdy to nebylo jednoduché ani pro jednu stranu, ale dobrý koncept je základ. Hlavně když je více materiálu.

Čas byl náš největší nepřítel

Vyrobit za dva dny novou, krásnou, funkční a originální věc není žádná legrace. A tak nikdo nezahálel a jelo se na sto procent.

 Za odměnu představení

To bychom nenaplánovali! V Brně jsme si užili poetickou loutkohru Robinson. V plzni pak performaci Origami.Koukněte i na FOTOREPORTÁŽ z roku 2017. 

Vloženo od

SLEDUJTE NOVINKY
A ODEBÍREJTE NEWSLETTER!

Přihlaste se k odběru newsletteru.
Neunikne vám žádný nový postup, termín, ani zpráva.