KOUZELNÁ ZVONIČKA

Na začátku příběhu byl malý zvoneček,který jsem našla,jako Arabela v pohádce a bylo mi líto ho vyhodit.A protože miluji staré věci a ctím jejich ducha,vytvořila jsem pro něj zvoničku z keramické hlíny,která všem vykouzlí úsměv na tváři a to je KOUZLO

Balakryl RECY VĚCI
KOUZELNÁ ZVONIČKA

Kamarádka o mně říká s úsměvem, že jsem "sběratelka" a já jí to nevyvracím, vím, že má pravdu.Moje věčné dilema: vyhodit, či recyklovat vlastně vítám,jsem nakonec překvapena sama sebou,co nového vytvořím.I můj malý syn se už nejdřív zeptá,než něco dá do odpadkového koše:"Maminko,mohlo by se to ještě hodit?"

Jsme také příznivci věcí BEZ OBALU.No a já ještě navíc miluji staré věci, kterým na chalupě vdechuji nový život a ráda kombinuji různé materiály.Keramiku,dřevo,kov,kámen,sklo,cihly...Jsem otevřena novým výzvám-mám zkušenost např.i s Tadelaktem s Tiffany technikou a keramikou,kterou učím i děti v ZUŠ. Ráda bych se naučila i práci se dřevem,zatím nemám zkušenost s velkými stroji a hlavně se setkala s úžasnými profíky a designéry, jaké má tato soutěž.

Design a umění je totiž má láska,která mě provází celým mým životem.Obdivuji např. Antonia Gaudího, Olbrama Zoubka, Michala Trpáka a Adolfa Loose.

SLEDUJTE NOVINKY
A ODEBÍREJTE NEWSLETTER!

Kdo už se přihlásil? Jak se mohu zúčastnit workshopu?
Kde RECY věci uvidím? U nás se toho děje spoustu.
Přihlaste se k odběru newsletteru a žádná ze zpráv vám neunikne.