Obrazopolička

Jelikož se ráda obklopuji hezkými věcmi a vzácné vzpomínky vytahuji na světlo, již delší dobu jsem měla v plánu vyrobit si ze starožitného rámu polici na různé drobnosti na vystavení. Netušila jsem však kde a za jakých okolností ho budu vyrábět.

Balakryl RECY VĚCI
Obrazopolička

Na náhody nevěřím a proto považuji za Boží řízení, že tam zrovna na mne čekal jak starý obraz, tak police, která do něj téměř zapadla. 

Vykuchat obraz byla maličkost. Nemusela jsem vyhodit ani obrázek chlapečka, který byl na můj vkus trochu kýčovitý, ale našel nový domov u "kolegyňky". Díky designerovi Marianovi, který mne povzbudil, jsem se přestala bát cirkulárky a upravila si poličku na potřebné rozměry, aby vešla do otvoru rámu. Také jsem si na pile nařezala z překližky tabulku do zrcadlového rámu, kterou jsem spolu s policí natřela tabulovou barvou. Po tom, co jsem sádrou vyplnila chybějíci části rámu na obraz, natřela jsem rám krémovou barvou. Po zaschnutí zůstávalo osadit polici do rámu. V tomto mi byl opět nápomocný Marian, který mi za pomoci dláta malinko zvětšil v zadní části otvor rámu. A tak ze starého obrazu a police vznikl polico-obraz. Ani rozbité zrcadlo nevyšlo na zmar - vznikla z  něj tabulka na zútulnění domova.

Počet hlasů: 71


Zajímá vás další práce autorky? Inspirujte se na jejím kreativním blogu ZDE.


SLEDUJTE NOVINKY
A ODEBÍREJTE NEWSLETTER!

Kdo už se přihlásil? Jak se mohu zúčastnit workshopu?
Kde RECY věci uvidím? U nás se toho děje spoustu.
Přihlaste se k odběru newsletteru a žádná ze zpráv vám neunikne.