Nominujte se

Zapojit se do Balakryl RECY věci je jednoduché! Nemusíte být zkušený tvůrce. Stačí se pochlubit výrobkem z vaší dílny a nominovat se tak na workshop. Zažijete adrenalin při lovu věcí, dáte jim druhý život a pošlete je do soutěže a na výstavu.

Balakryl RECY VĚCI

Připojte se do týmu designérů RECY věci!

Nominujte se krok za krokem:

 

 

Rozhodněte se pro váš nejlepší výrobek, kterým se nominujete. Dejte přednost zachráněnému recyklovanému výrobku. Není to ale nutné, zajímá nás především vaše schopnost něco zajímavého vytvořit.


 

Zamyslete se nad vaší motivací zapojit se do projektu. Váš postoj k recyklaci a ekologii zajistí plusové body při výběru účastníků workshopu. Zajímá nás i váš názor na design.


 

PŘIHLASTE SE do Balakryl RECY věci!
Vytvořte co nejlepší reklamu vašemu výrobku a do elektronického formuláře jej popište stručně, výstižně a poutavě! Brilantní fotka a originální popis přesvědčí porotu, aby vás pozvala na workshop. Vaši nominaci pečlivě projdeme a společně ji případně doladíme a poté uveřejníme.

Nominace běží od 20. 3. do 22. 4. 2018 do 24:00.
 


Přihlaste svůj výrobek >> 

Formulář bude aktivní od 20. 3. 2018.

 

 

Něco se vám nedaří? Potřebujete cokoliv upřesnit? Volejte nebo pište – kontakty jsou ZDE. Odpovědi na časté otázky jsou ZDE.


 

Vyčkejte. Nejpozději 5. 5. vám sdělíme, zda vás porota vybrala, a podrobné informace k workshopům.

Pokud se dostanete mezi 40 účastníků, zažijete workshop, zasoutěžíte si a ještě vychutnáte lesk výstavy designSUPERMARKET.Chcete vědět o projektu Balakryl RECY věci více podrobností? Zjistěte je ZDE.


Podrobná pravidla projektu Balakryl RECY věci ke stažení ve formátu pdf ZDE.

SLEDUJTE NOVINKY
A ODEBÍREJTE NEWSLETTER!

Kdo už se přihlásil? Jak se mohu zúčastnit workshopu?
Kde RECY věci uvidím? U nás se toho děje spoustu.
Přihlaste se k odběru newsletteru a žádná ze zpráv vám neunikne.